Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj rodinný dom, Brodzany.

 

P R E D A N É :-) 

 

Dom Brodzany

Predaj 4 izbový rodinný dom, 992 m2.

 

 

Popis nehnuteľnosti

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom, 992 m2, Brodzany, okres Partizánske. Dom je priestranný, ponúka príjemné a tiché bývanie. Je vhodný aj pre viacčlennú rodinu. Zastavaná plocha domu je 101 m2, úžitková plocha je 160 m2, pivnica 80 m2, balkón 11 m2. Je celý podpivničený, suchý, bez známok poškodenia. Postavený v roku 1962 z tehly.

V suteréne sú 2 obývateľné izby, technická miestnosť, 2 menšie miestnosti na sklad. Na poschodí je vstupná menšia chodba, 2 izby, kuchyňa, kúpelňa s vaňou a WC, komora, schodište do podkrovia so skladom, väčšia chodba. Podkrovie je nevyužité, je tam veľký balkón s panoramatickým výhľadom.

Dom bol čiastočne zrekonštruovaný. Nová škridlová krytina, plastové okná so žalúziami, nová hliníková moderná bránka, drevený altánok, fúkaná izolácia nad stropom 1 podlažia, dlažba na dvore a chodníky v záhrade, obložené vonkajšie schodište, prístrešok nad schodiskom, murovaná šopa na náradie a drevo, upravená predzáhradka. Na sebarealizíciu dom ponúka väčšiu záhradu s ovocnými stromami ako čerešňa, broskyňa, jabloň. Pozemok je rovinatý, slnečný. Predná časť domu je orientovaná na západ. Kúrenie je ústredné plynovým kotlom a bojler na ohrev vody. Parkovacie státie pre 2 autá. Satelitný a internetový rozvod je zavedený. Všetky inžinierske siete sú na pozemku, studňa, 2 žumpy, kanalizácia je v obci - treba sa napojiť.

V obci je dobrá občianska vybavenosť, rýchle spojenie s mestom. Obec má bohatú históriu ako i skvosty ako renesančný kaštieľ s prekrásnym parkom so vzácnymi drevinami, letohrádok. V blízkosti je les vhodný na turistiku, hubárčenie. V obci sa poriadajú rôzne kultúrne a spoločenské akcie. Viac o živote v obci: https://www.brodzany.sk

Cena nehnuteľnosti je 73 500 € Náklady na jednu osobu 150 € aj s energiami. Dom je ihneď voľný, OV, 1 majiteľ, bez tiarch. Nízke náklady na bývanie, vynikajúca poloha a hlavne DOBRÁ CENA predurčuje novému majiteľovi spokojné bývanie. Príďte sa sami presvedčiť.

Pôdorys.

Kontakt

Ivana Truchlá

   ivana.truchla@winnersgroup.sk

  telefón: 0907 782 933

www.ivanatruchla.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF