Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj rodinný dom, Veľký Klíž.

 

PREDANÉ :-)

 

Dom Veľký Klíž

Predaj rodinný dom, 1460 m2.

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

Na predaj rodinný dom, 1460 m2, Veľký Klíž.

Dom je v pôvodnom stave, čo dáva priestor novému majiteľovi realizovať si svoje bývanie podľa vlastných predstáv. Dom pozostáva z kuchyne, 4 izieb, kúpeľne, špajze, pivnice, skladu a garáže. Pred domom je menšia predzáhradka. Súčasťou domu je prístrešok na drevo a stodola. Pozemok je veľký, rovinatý, slnečný. Dom je postavený z viacerých stavebných materiálov. Je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený trativodom, elektrika 220 a 380V. Vykurovanie je plynovými gamatkami a taktiež pieckou na tuhé palivo. Na pozemku je funkčná studňa.

Cena je 30 000 €, ihneď voľný, OV.

Dom vhodný na trvalé bývanie, chalupu, prípadne na podnikanie. Nachádza sa v tichej lokalite. Ponúka oázu pokoja, priestrannosť, veľký slnečný pozemok a unikátny výhľad na okolitú prírodu. Nízke náklady na bývanie a možnosť zrekonštruovať si dom poľa vlastných predstáv, predurčuje k spokojnému bývaniu.

Obec bohatá históriou a zaujímavá na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie. Je tu základná občianska vybavenosť: škôlka, základná škola I stupňa, OÚ, kostol, obchod s potravinami,  pošta, kultúrny dom, služby. Do pozornosti dávam hlavne novovybudovaný Skanzen a konskú farmu, kde sa konajú aj detské tábory a jazdecké školy. 

Viac o obci nájdete tu: http://www.velky-kliz.sk/

VYNIKAJÚCA CENA :-)

 

 

 

Pôdorys.

Kontakt

Ivana Truchlá

   ivana.truchla@winnersgroup.sk

  telefón: 0907 782 933

www.ivanatruchla.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF