3 izbový byt Prievidza Zapotôčky

Predaj 3 izbový byt, 70 m2, Zapotôčky,

Jégého 6, Prievidza.

Popis nehnuteľnosti

Útulný, 3 izbový byt, sídlisko Zapotôčky, Prievidza.

Nachádza sa na ulici Jégého 878/6, v panelovom bytovom dome, na 3 poschodí zo 7. Ponúka veľkú vstupnú chodbu, otvorenú priestrannú obývaciu izbu, detskú izbu, spálňu, otvorenú kuchyňu, kúpeľňu s vaňou a WC. 

Úžitková plocha je 70 m2, naviac je tu loggia. K bytu patria 2 menšie pivnice. Je to stredná sekcia, orientácia  bytu V/Z, slnečný. Byt dýcha príjemnou atmosférou. Pekné pokojné okolie, parkovisko pred bytovým domom, z druhej strany detské ihrisko, oddychová a športová zóna. 

Rekonštrukcia bytu zahŕňa: plastové okná, murované jadro, nová sanita, kúpeľňový nábytok, elektorinštalácia, vodoinštalácia, odpady, podlahy, stierky, vstavaná skriňa na chodbe a v izbe, interiérové dvere s obložkovými zárubňami.

Bytový dom je zateplený, má novú strechu, vchodové  plastové dvere, nové schránky. Nízke náklady na bývanie a dobrá poloha, predurčuje novému majiteľovi spokojné bývanie.

Mesto Prievidza je naviac mladé, pekné a praktické mesto na bývanie. V blízkosti je zástavka MHD, MŠ, ZŠ, lekáreň, pošta, sieť obchodov a služieb, veľké nákupné centrá, domov dôchodcov, oddychová a športová zóna.

Viac o Prievidzi sa dozviete tu: http://www.prievidza.sk/

VÝBORNÁ CENA 71 000 €. 

PRÍĎTE SA PRESVEDČIŤ !!!

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Pôdorys

                                 

Kontakt

Ivana Truchlá

   ivana.truchla@winnersgroup.sk

  telefón: 0907 782 933

www.ivanatruchla.sk

Kontaktný formulár