Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj rodinný dom, Veľké Ripňany.

 

PREDANÉ :-)

Predaj 3 izbový rodinný dom, Veľké Ripňany.

 

 

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 3 izbový rodinný dom, 2076 m2, Veľké Ripňany, časť Behynce. Dom je v štádiu rekonštrukcie. Po dokončení novým majiteľom bude ponúkať príjemné a tiché bývanie. Je vhodný aj pre viacčlennú rodinu, nakoľko sa dá podkrovie efektívne využiť na bývanie.

Zastavaná plocha domu je 133 m2, obytná plocha je 105 m2. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je samostatný vstup do každej miestnosti, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC s prechodom cez kúpeľňu, technická miestnosť so špajzou, vstup do podkrovia po schodišti. 

Dom bol čiastočne zrekonštruovaný. Nová strešná krytina,  krov, plastové okná, medená elektroinštalácia v kuchyni, v kúpeľni, v komore a v 1 izbe. Nová vodoinštalácia, odpad, vaňa, nový plynový kotol, bojler na ohrev vody, rozvody kúrenia, radiátory, stierka v kuchyni a v 2 izbách, ostatné pôvodný stav. 

Na sebarealizáciu dom ponúka väčší dvor so záhradou, v ktorej sú rôzne druhy mladých, ovocných stromov, 2 veľké orechy. Na dvore sa nachádza garáž s letnou kuchynkou 42 m2, hospodárska budova 40 m2, sklad 14 m2, podzemná pivnica. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný. Dom je postavený z pálenej tehly. Všetky inžinierske siete sú na pozemku, studňa, žumpa. V obci je kanalizácia, len sa treba napojiť. 

Cena je 60 000 €, ihneď voľný, 1 majiteľ. V obci je základná občianska vybavenosť, školstvo v susednej strediskovej obci Veľké Ripňany. Bližšie informácie o obci tu: http://www.velkeripnany.sk/behynce.html 

Dom je v dobrej, tichej lokalite, ponúka priestrannosť, pekný veľký slnečný pozemok, možnosť dokončiť si dom podľa vlastných predstáv a hlavne DOBRÁ CENA.

Kontakt

Ivana Truchlá

   ivana.truchla@winnersgroup.sk

  telefón: 0907 782 933

www.ivanatruchla.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF