Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj rodinný dom Radava

 P R E D A N É !

2 izbový rodinný dom, pozemok 352 m2,

tichá lokalita, v susedstve Podhájska.

 

 

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom, 352 m2, Radava, okres Nové Zámky.

Len 3 km od obce je vzdialená obec Podhájska, známa najvyhľadávanejšími termálnymi kúpeľmi a celoročným aquaparkom. Voda v Podhájskej sa svojim zložením rovná kvalite vody z mŕtveho mora. Toto ocenia hlavne ľudia trpiaci kožnými chorobami a chorobami pohybového ústrojenstva. Preto je táto lokalita veľmi vyhľadávaná, svetoznáma a populárna.

Dom je čiastočne zrekonštruovaný. Po dokončení rekonštrukcie bude vhodný na trvalé bývanie, chalupárčenie, či na prenájom pre turistov.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Lokalita : Radava 90
Veľkosť pozemku: 352 m2
Zastavaná plocha domu: 62 m2
Počet izieb: 2
Obec Podhájska: 3 km
Mesto Šurany: 10 km
Mesto Nové Zámky: 23 km
Spojenie: SAD, ŽSR, cesta 1. triedy

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
Vstupná chodba je spojená s kuchyňou, 2 samostatné izby, kúpeľňa s WC v príprave. V rámci rekonštrukcie bol dom odizolovaný proti vlhkosti podkopaním zvnútra v jednej izbe, nová elektroinštalácia v pripravovanej kúpeľni, zateplený 2 cm polystyrénom. Nové plastové okná, nové vchodové plastové dvere. Dom je v stave rekonštrukcie, čo dáva novému majiteľovi priestor pre realizáciu svojich predstáv.

Interiér domu sa otvoril z kuchynskej časti do obývacej izby, v ktorej je zachovalý, drevený strop. Podlahy sú betón a dlažba, nové omietky. Do domu je dotiahnutá voda iba zo studne. Treba sa napojiť na obecný vodovod, je vykopaná jama na plánovú žumpu pred domom. Kanalizácia v obci nie je. Vykurovanie bolo plynovými gamatkami. Dom je z pálenej a nepálenej tehly.

Za domom je prístavba, ktorá je vhodná na zbúranie. Avšak tento priestor sa dá plnohodnotne využiť na ďalšiu izbu, prípadne letnú kuchynku, terasu. Na dvore je veľký orech, čo poskytuje v lete príjemný chládok, taktiež pár ovocných stromov.

OKOLIE NEHNUTEĽNOSTI:
Dom sa nachádza v tichej okrajovej uličke, bližšie k Podhájskej. Len pár domov od neho, je nový wellness penzión, ktorý Vám poskytne celoročne svoje služby.
V obci je kompletná občianska vybavenosť – potraviny, MŠ, ZŠ, lekár, pošta, obecný úrad, reštaurácie, detské ihrisko, futbalové ihrisko, športová hala, posilňovňa, masážne štúdio, soľná jaskyňa, knižnica, vináreň, rôzne služby.
Ideálna miesto na rekreáciu a oddych. V blízkosti je les, termálne kúpele a Aquapark Podhájska. Bližšie informácie o obci sa dozviete tu: www.radava.sk


BONUS:
Ideálna tichá lokalita, zaujímavá na rekreáciu, blízko termálne kúpele Podhájska, bezproblémové spojenie s okolitými miestami. Nízke mesačné náklady, malý pozemok.
 
 VYNIKAJÚCA CENA 14 900 €.

 

Kontakt

 Ivana Truchlá

 ivana.truchla@winnersgroup.sk

telefón: 0907 782 933

www.ivanatruchla.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF