Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj rodinný dom Žilina, Závodie

 

P R E D A N É :-)

 

Dvojgeneračný rodinný dom

674 m2, Žilina, časť Závodie.

 

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ !!!

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie s pozemkom 674 m2. Prístavbou vznikla veľkorysá dispozícia otvorených a uzavretých priestorov. Je vhodný pre viacčlennú rodinu, na podnikateľské účely, prípadne ako investičná príležitosť. 

Nachádza sa na ulici Prúty 557/13, Źilina, časť Závodie. Zastavaná plocha domu 110 m2, obytná 230 m2. Má 8 izieb, 2 kuchyne, 3 kúpeľne, 4 WC, 1 práčovňa.

Dispozíciu domu tvoria 2 samostatné bytové jednotky s dvomi vstupmi. do domu. Prízemie: obývacia izba s krbom na tuhé palivo, 2 samostatné izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC. 1 podlažie: obývacia izba s krbom prepojená s jedálňou, 1 izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, špajza, loggia, terasa. 2 podlažie: 3 samostatné izby, kúpeľňa, WC, šatník, loggia. Pivničné priestory: garáž, práčovňa s WC, kotolňa, skladové priestory.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nové plastové okná, čiastočná výmena elektroinštalácie, drevené zábradlie na loggii a terase, vchodové drevené vnútorné dvere, plávajúce podlahy, stierky, radiátory, krb. Dom je celý zateplený. Nadstavba 3 podlažia bola skolaudovaná pred 15 rokmi. 

Pozemok je rovinatý, slnečný. Na pozemku je drevený altánok, sklad náradia, studňa, prístrešok. Kúrenie plynom + krb. Bojler na ohrev vody, odpad vedený do kanalizácie. Predná časť domu je orientovaná na sever. Vstupná bránka s ohradou a oplotením po celom obvode pozemku.

Náklady na bývanie 155 € aj s energiami. Rodinný dom je ihneď voľný, 1 majiteľ, bez tiarch. V blízkosti MŠ, ZŠ, pošta, Lidl, Tesco, Jednota, KD, futbalové ihrisko, reštauračné a iné služby. Do centra mesta 10 minút autom. 

Ideálne dispozičné riešenie domu, či už na bývanie alebo podnikanie, tichá lokalita, výborná dostupnosť do okolitých miest, vynikajúce pracovné príležitosti, nízke mesačné náklady, parkovanie v garáži a VYNIKAJÚCA CENA 179 900 €.

Videoprehliadka

3D scan

Pôdorys

                 

Kontakt

Ivana Truchlá

   ivana.truchla@winnersgroup.sk

  telefón: 0907 782 933

www.ivanatruchla.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF