Finančná odmena TIPÉRA


 

DAJTE MI TIP NA NEHNUTEĽNOSŤ A ZAROBTE SI !

Viete o niekom, kto predáva nehnuteľnosť? Dajte mi tip na predaj nehnuteľnosti a zarobte si tak stovky EUR k vášmu rodinnému rozpočtu. Pomôžte mi pri hľadaní nehnuteľností pre našich klientov… a ZÍSKAJTE ODMENU MIN. 200 EUR za každý tip!

Kto je to Tipér a čo je TIPÉRSTVO?

Tipér je osoba, ktorá má kontakt na inú osobu – záujemcu, ktorá potrebuje realitnú alebo finančnú službu. Tipér vie o niekom blízkom, či známom, kto predáva byt, dom alebo pozemok. Ak sa tipérovi páči moja práca alebo moja činnosť v regióne Partizánske, Prievidza, Topoľčany, Bánovce nad Bebravou a okolie, ODPORUČÍ – teda pošle mi kontakt na záujemcu o sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Tipér teda priamo sprostredkuje kontakt na niekoho, kto práve predáva alebo sa chystá predávať nehnuteľnosť a hšadá realitného makléra. A to je tipérstvo.

A čo má z toho Tipér?

Tipér si takouto formou môže jednorazovo alebo aj pravidelne jednoducho privyrobiť! Predávajúcemu pomôžem s predajom, zabezpečím kompletné realitné služby a Tipéra odmením bez jeho väčšej námahy.

A ako to funguje? No predsa takto jednoducho:

  1. TIP

Pravdepodobne poznáte vo svojom okolí niekoho, kto predáva nehnuteľnosť. Spravíte prvý kontakt medzi mnou Realitným maklérom a záujemcom – ideálne vyplniť formulár nižšie. Ak sa so záujemcom dohodnem na predaji cez našu RK, stanete sa tipérom tohto obchodu.

  1. PREDAJ

Celý predaj a prezentáciu nehnuteľnosti zabezpečí naša Realitná kancelária. Od tvorby foto & video záznamov, 3D virtuálnej prehliadky, vlastnej web stránky, cez online marketing, až po platenú inzerciu. Samozrejmosťou pri predaji sú aj služby autorizovaného advokáta a odborný dohľad nad celým predajom a obhliadkami.

  1. ODMENA

Po úplnej realizácii – teda po úspešnom predaji a úhrade za služby – poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti (provízia), získavate nárok na tipérsku odmenu. Tá sa pohybuje približne vo výške 10% z dohodnutej odmeny za realitné služby, teda v odmene od 200 EUR za TIP.

 TipérPoužívame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti.

spracovaním osobných údajov