Referencie


Pani Truchlá super milá pani maklérka, veliká spokojnosť s predajom bytu a rýchle vybavenie všetkého. Odporúčam ju všetkým.

Lucia Kopálová - predaj 2 izbový byt Partizánske

S pani Truchlou sme realizovali pomerne náročnú operáciu predaja dvoch bytov a kúpy rodinného domu v Žiline. Ďakujeme jej za profesionálne zmanažovanie celej transakcie. S jej prístupom sme veľmi spokojní. Oceňujeme aj jej publikované odborné články, ktoré nám pomohli orientovať sa v problematike nehnuteľností.

Ing. Anna Kondelová, Ing. Emil Kondela - predaj 1 a 3 izbový byt, kúpa RD Žilina

Pani Truchlá je milá a veľmi ochotná pani maklérka, Bola som veľmi, veľmi spokojná s jej službami a ochotou o hociktorej hodine. Určite jej služby odporúčam každému. :)

Denisa Joríková - kúpa 2 izbový byt Partizánske

Veľmi pozitívne hodnotím profesionálny ale zároveň ľudský prístup p. Truchlej, ochotu poradiť a odkomunikovať moje požiadavky. Oceňujem ústretovosť, korektnosť, vybavenie všetkých potrebných dokumentov a rýchly priebeh kúpy k mojej maximálnej spokojnosti. Maklérka preukázala znalosť v oblasti sprostredkovania nehnuteľnosti, dobrú orientáciu na trhu a tiež samostatnosť pri riešení dokumentácie ohľadom predaja. So službami a poradenstvom som bola maximálne spokojná a prajem veľa úspechov. Určite odporúčam.

Mgr. Jarmila Polačeková - kúpa RD Kamanová

Ďakujem p. Truchlej za vysokú profesionalitu, flexibilitu, ochotu a spoľahlivosť pri predaji rodinného domu. Do budúcna Vás určite odporučím aj ďalším svojim známym a rodine.

Jana Ficová - predaj RD Kamanová

"Srdečne ďakujem p. Truchlá za sprostredkovanie pri kúpe nehnuteľnosti. Vďaka Vám sa mi splnil dlhoročný sen... mať vlastný dom. Vaše služby určite odporučím priateľom a známim, nakoľko som bola maximálne spokojná nie len so servisom, ale aj ľudským prístupom. Prajem Vám veľa úspechov."

Gabriela Habiňáková - kúpa RD Behynce

" Ďakujem p. Truchlej za odbornú, vysoko profesionálnu pomoc pri predaji nehnuteľnosti. Predaj prebehol rýchlosťou nad moje očakávania, všetky záležitosti, a aj niektoré veci naviac, vybavila k mojej spokojnosti ".

Róbert Mlíka - predaj RD Behynce

Ďakujem pekne p. Truchlej za spoluprácu na vysokej úrovni, sprevádzanú profesionálnym prístupom, ochotou pri zodpovedaní každej otázky, flexibilitou a pružnosťou počas celého priebehu predaja.

Peter Gregor - predaj 3 izbový byt Partizánske

Ďakujem p. Truchlej za odbornú pomoc pri predaji nehnuteľnosti. Predaj prebehol rýchle a bez problémov, všetky stretnutia a tzv. papierovačky vybavila k spokojnosti klientov. Oceňujem aj jej profesionálny a ľudský prístup pri jednaní. Určite ju budem doporučovať, ak bude mať niekto problém s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti a bytu.

Anna Kmentová - predaj RD Brodzany

Vysoko hodnotím vaše seriózne jednanie, ústretovosť, rady a pomoc pri vybavovaní a prajem vám ešte veľa spokojných zákazníkov. Zostávam s pozdravom.

Martin Dadík - kúpa 3 izbový byt Partizánske

Ďakujeme za skvelý a profesionálny prístup k nám zahraničným klientom, boli sme nadmieru spokojní s celým priebehom kúpy našej vysnívanej chaty. Taktiež ďakujeme za pomoc pri natáčaní dokumentu o chate do holandskej televízie, do relácie o bývaní. Všetko prebehlo rýchlo a bez najmenších problémov. 

Marcus Antonius Glaap, Ingrid Theodora Henrica Glaap - Driessen, Holandsko - kúpa rekreačná chata Oslany

Ja Vám p. Truchlá srdečne ďakujem za všetko Vaše úsilie vynaložené na úspešné ukončenie predaja bytu a môžem vysloviť len spokojnosť. Budem rada, keď zostaneme v kontakte a budem sa tešiť aj na posedenie pri kávičke. Určite sa Vám ozvem, prajem pekný večer.

Bronislava Jašková - predaj 3,5 izbový byt Prievidza

Známkovať sa mi to nezdá objektívne a spravodlivé. Pani Truchlá môj problém s predajom bytu vyriešila k mojej úplnej spokojnosti. Hovorím to preto, lebo ja som v začiatkoch nadstavil podmienky predaja na ostrú hranu. Postupne sme to spolu s pani okresali a celkový výsledok myslím si pre tri zúčastnené strany bol vynikajúci, Ďakujem pani Truchlej .

Ing. Tibor Šovčík - predaj garzónka Prievidza

Stiahnite si zadarmo

7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti.

spracovaním osobných údajov