O mne


Realitná maklérka pre Prievidzu, Partizánske, Topoľčany a okolie.

               Potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť ? Výber makléra je jediné najdôležitejšie rozhodnutie, ktoré musíte urobiť. Od jeho osobnosti a vášho vzťahu s ním, bude závisieť ako úspešná bude vaša transakcia. 

               Predaju nehnuteľností sa venujem od roku 2017. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom. Mojím koníčkom je moja práca, ktorá ma nesmierne baví a preto sa snažím neustále vylepšovať svoje ponúkané služby a taktiež pracujem na osobnom raste.

               Ponúkam maximálne 10 nehnuteľností, aby som sa mohla plne a zodpovedne venovať ich predaju. Kladiem dôraz na kvalitu a nie na kvantitu. Klientom vychádzam maximálne v ústrety, snažím sa im vo všetkom poradiť a pomôcť. 

ČO ROBÍM NAVIAC AKO KONKURENCIA ?

                Pre efektívny a rýchly predaj nehnuteľnosti robím HOME STAGING /prípravu nehnuteľnosti na fotenie/, točím VIDEO prehliadky a 3D VIRTUÁLNE prehliadky, využívam profesionálneho FOTOGRAFA, vytváram samostatné WEBOVÉ STRÁNKY nehnuteľnosti, vytváram PODORYS, propagujem na SOCIÁLNYCH SIEŤACH ... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

                 Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

                  Prosím prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj, či kúpu nehnuteľnosti zvolíte tu správnu cestu. Pokiaľ Vás čokoľvek zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s vami stretnem pri káve a pomôžem s predajom, či kúpou nehnuteľnosti. 

 " STAŇTE SA AJ VY MOJIM SPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKOM "

 

 

 

 

 
 
6
rokov skúseností v odbore
987+
klientov
83
realizovaných transakcií
Ivana Truchlá

Prečo práve so mnou?


ZADARMO


Skôr než sa rozhodnete predávať, pozývam Vás na kávu a konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU


Pre predaj za čo najvyššiu cenu používam moderné nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SA


Tam kde pracujem, tam sa aj vyznám. Bývam tu, poznám to tu.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti.

spracovaním osobných údajov